KOSZTY I CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Koszt przesłania zamówionego Towaru zależy od formy płatności, sposobu wysyłki oraz wartości zamówienia.

  1. Czas realizacji zamówienia (tj. do dnia wysyłki Towaru) wynosi do 14 dni. W przypadku ryzyka przekroczenia terminu realizacji zamówienia Sklep zobowiązuje się natychmiast poinformować Klienta o możliwych opóźnieniach konsultując z nim termin realizacji zamówienia.
  2. Produkt wysyłany jest na adres wskazany w przy rejestracji konta i formularzu zamówienia, o ile strony nie ustalą inaczej.
  3. Produkt jest dostarczany za pomocą firmy kurierskiej UPS, za pośrednictwem Poczty Polskiej lub do paczkomatów InPost według wyboru Klienta. Wysyłka realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej dostarczana jest w ciągu 1-3 dni roboczych od daty wysyłki, za pośrednictwem paczkomatów InPost w ciągu 2-3 dni roboczych od daty wysyłki natomiast za pośrednictwem kuriera UPS w ciągu 1 dnia roboczego od daty wysyłki.  
  4. Koszty dostawy Towaru drogą pocztową, przesyłką do paczkomatów lub przesyłką kurierską ponosi Klient. Do kosztów wysyłki doliczana jest kwota pakowania (0,50zł brutto). Koszty dostawy Towaru podane w momencie podsumowania zamówienia są wiążące zarówno dla Klienta jak i Sklepu.
  5. Klient ma możliwość śledzenia stanu realizacji zamówienia po zalogowaniu się do utworzonego przez Klienta indywidualnego konta na stronie Sklepu.
  6. Jeżeli przesyłka nie dotrze do Klienta w spodziewanym terminie prosimy o przesłanie informacji pocztą elektroniczną na adres: kontakt@patilati.pl.

Nie ma możliwości odbioru osobistego Towaru.