Firma nasza powstała, z myślą o tych, którzy poszukują unikalnego i trudnego do znalezienia produktu, o którym nikt nigdy wcześniej nie pomyślał. Jako pierwsza tego typu Firma na Polskim rynku dajemy możliwość naszym Klientom na zaprezentowanie się w szalonych śpiochach na imprezach Halloweenowych, osiemnastkach, wieczorach panieńskich/kawalerskich i innych tego typu spotkaniach lub po prostu do użytkowania w zaciszu domowego ogniska.

W oparciu o wieloletnie doświadczenia wsparte kilkuletnią obecnością na rynku staramy się ciągle udoskonalać nasze produkty tak, by każdy czuł się w nich komfortowo, ciepło i oryginalnie.

Sklep wykonuje śpiochy na zamówienia, więc każdy Klient niezależnie od wieku, figury, poczucia humoru znajdzie coś dla siebie, lub może sam wymyślić swojego wymarzonego śpiocha - przesłać nam projekt, a my postaramy się go wykonać.

Oferujemy w sklepie nadruki, napisy na śpiochach bawełnianych i dresowych. Klient może umieścić na zakupionym produkcie własny nadruk, zdjęcie lub napis - wtedy taki kostium staje się unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Stawiamy sobie za cel uszczęśliwianie naszych Klientów, dlatego też każdy produkt dostosowany jest do indywidualnych wymagań Klienta. Asortyment naszego sklepu ciągle się powiększa, więc zapraszamy do odwiedzania nas.

DANE KONTAKTOWE, ADRESOWE:

PatiLati Michał Barełkowski
ul. Z. Szweykowskiego 2E/1
61-606 Poznań
NIP: 972-110-22-44
REGON: 301207580

e-mail: kontakt@patilati.pl
tel: ...
Facebook: https://www.facebook.com/PatiLati/
Istagram: https://www.instagram.com/patilati_pl/